Név: S. Marley

Született: 2009. augusztus 11.-én Baján

Kor: 2 éves

Elhoztuk: 2010. február 14.-én (vasárnap) ♥

Szín: szerintem olyan sötétaranyos, hátán és a fülein kicsit vöröses árnylatú, mancsai és hasa alja világos-arany.

Fajta: golden retriever

Gazdi: én :]] -dori♥-

Első játéka: egy zöld süni (csipog)*-*

Legjobb barát: Piszi, CoCo :D