Hosszű sztori, mesélek:

régóta szerettem volna egy kiskutyát, a Rexi után. A golden retriever volt a kedvenc fajtám, nem csak szépsége miatt, de kedves természete miatt is. A szüleim nagynehezen, de beleegyeztek, hogy tartsunk egy kiskutyát. 

Apukámnak volt egy ismerőse, akinek volt egy szuka goldija, nemrég született kölykökkel. Könyörögtem hogy nézzük meg, és végül egy szerdai napon (mai napig emlékszem), elmentünk látogatóba. Már csak két kutya volt; a Marley és a tesója. Azonnal tudtam hogy ő az, annyira különleges és egyedi volt. A másik kiskutyát is szívesen elvittem volna, de sajnos nem lehetett. Mai napig megesik a szívem rajta, de szerencsére hamarosan elvitték őt is. 4 nap múlva mentünk csak a Marley-ért gyalog, pedig nagyon messze laktunk. Viszonylag későn 5 hónaposan került hozzánk. o.O

Van pár kép itt, mikor hazahoztuk: