I'm happy... :"DD

2012.02.08 19:42

üdv földlakó kocka barátaim, kis beszámoló ha érdekel...

Ma.! ♥

Anna olyan kedves volt :D meg a domi is :P Jöttek hogy boldog névnapot Anna meg csinált egy tökjó lovas képet! :DD Nagyon szeretem :) köszi! Domival hülyülés. :P Holnap német -.- és vizu!!! :D kaja után erikkel go cserjés, -felesleg :/ de csütörtökön megyek! :D♥ szkubidúúú meg telótartóó :D Annát kísértük. 

Vizu: előtte taliztam vele meg Vivivel :) mondta hogy jön én meg örültem... aztán rájöttem hogy léekésem a buszt a dóri meg a távolból: dóri fuss!!! x"dd én meg: bárcsak késne az a ki******* busz!!!! :D Vizuban hülyültünk meg rajzoltunk. lehet megyek hozzásjuk hétvégén. ! :DD♥ Pénteken majd megdumáljuk ;]]

Holnap infooo TZ .! ma még kis kockuláás és házi! Szúrkoljatok hétvégéig értem!!!!

...dori...

Vissza